רפרטואר צלילים

כאן תוכלו להאזין לכמה קטעי מוזיקה בסגנונות שונים מהרפרטואר שלנו (קלאסי, פופ, ג'ז, ישראלי, יהודי...). אני פתוחה לכל רעיון ולכל הצעה כדי לעזור לכם לבחור את הטוב ביותר לאירוע שלכם.

 

שמיעת רפרטואר צלילים כפרמטר מרכזי בבחירת נגן לאירוע

מעוניינים לשלב נגן נבל, פסנתר או כינור באירוע המיוחד שאתם מארגנים לקראת בת המצווה של הבת? מתלבטים כיצד למצוא את הנגן המתאים ביותר לצרכים שלכם? השיטוטים ברשת האינטרנט רק בלבלו אתכם עוד יותר? המאמר שלפניכם יסייע לכם להכריע את הדילמה ולמצוא בדיוק את הנגן שאתם מחפשים. 

 

מדוע האזנה לרפרטואר הצלילים של הנגן היא חשובה כל כך?

ישנם פרמטרים רבים על-פיהם ניתן לבחור נגן או נגנית נבל לאירוע. שנות הניסיון שלו בנגינה, סוג האירועים בהם הוא לרוב מנגן, היכולת שלו להיות קשוב לצרכים שלכם וההיכרות שלו עם תחום האירועים- כל הגורמים הללו יכולים לשחק תפקיד בבחירת נגנים לאירוע. יחד עם זאת, הקריטריון החשוב ביותר בבחירת הנגן שלכם הוא שמיעת רפרטואר הצלילים שלו וקטעי המוזיקה שהוא נוהג לנגן. מאחר שלכל נגן יש את הסגנון האישי שלו ואת דרך ההתבטאות האופיינית רק לו, כל נגן בוחר רשימה שונה של יצירות מוסיקאליות לנגן. מכיוון שטעם מוסיקאלי הוא שאלה אינדיבידואלית מאוד, הרי שבחירת הנגן המתאים ביותר לאירוע צריכה להיעשות לאחר האזנה לקטעי המוסיקה שיש לו להציע, כדי לבחון, האם הסגנון המוסיקאלי שלו מתיישב עם ההעדפות של בעלי השמחה או מארגני האירוע.  

 

 

לבחור מתוך רפרטואר הצלילים של הנגן את קטעי המוסיקה המתאימים ביותר לאירוע

כאשר הנכם מחפשים מוסיקה לאירועים , כאשר היצירות שמנגן האומן נוגעות בכם, אם הן מרגשות אתכם ומעוררות בכם תחושות נעימות, הגעתם לנגן המתאים לכם. כעת, תוכלו לבחור יחד איתו מתוך כל קטעי המוסיקה והסגנונות השונים שהוא השמיע לכם, את המנגינות המתאימות ביותר לאירוע, שיוסיפו לו בדיוק את הטוויסט הדרוש. 

 

 

Largo Winter - Vivaldi

Annie's sons - Denver

Somewhere Over the Rainbow - Arlen

Autumn Leaves - Kosma


 

 

 

צרו איתי קשר