מוסיקה לאירועים

חתונת הזהב של ההורים מתקרבת, ואתם מתכננים אירוע רב משתתפים? מחפשים להוסיף לאירוע טאצ' מיוחד, שיהפוך אותו ליוצא דופן? שילוב מוסיקה לאירועים של לירז ברדוגומוסיקה לאירועים עם נבל הוא הפתרון המושלם עבורכם.

 

על הייחודיות שטמונה בשילוב נגינה מוסיקת נבל באירועים

נבל הוא אחד מכלי המיתר הקסומים ביותר. הצלילים שהוא מפיק הם מיוחדים, המראה שלו מושך תשומת לב, הוא נאה מבחינה עיצובית והוא מעצים את האווירה הקיימת בחלל. כל הסיבות הללו הופכות את הנבל לכלי נגינה אידיאלי לשילוב באירועים, שאמורים להיות אלגנטיים, בעלי סטייל, יוקרתיים ובלתי שגרתיים. באירועים סטנדרטיים המוסיקה המתנגנת ברקע היא בדרך כלל לא מוסיקה חיה, אלא כזו הבוקעת מתוך מערכת השמע והרמקולים, והכוללת את רפרטואר השירים השגרתי המתנגן בכל אירוע. בין אם מארגני האירוע הם חובבי להקת החיפושיות, בין אם הם אוהבים מוזיקת רוק עדינה ובין אם שירי MTV הם המוסיקה שהם מורגלים לשמוע- השירים המתנגנים באירועים בדרך כלל חוזרים על עצמם ומוכרים לכל.מוסיקת נבל לאירועים

שילוב מוסיקה עם נבל, לעומת זאת, יקנה לאירוע נופך מיוחד, היות שמדובר בצלילים שהישראלי הממוצע אינו מורגל לשמוע.

 

באיזה שלב באירוע רצוי לשלב מוסיקה עם נבל?

 

נגינה על נבל מתאימה מאוד לתחילת האירוע, לשלב שבו מתכנסים האורחים, ופוצחים בשיחת חולין האחד עם השני תוך כדי נשנוש המתאבנים המוגשים על-ידי חברת הקייטרינג. בחתונות, ניתן לשלב נגינה בנבל בשלב הכניסה לחופה, ובכך לשדרג את המעמד הזה, להקנות לו צבע אחר ולהפוך אותו מרגש עוד יותר ממה שהוא.

צרו איתי קשר